KONST / Litografier / Färglitografi 16123184
nr 1612 3184
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Signerad, numrerad 49/280, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 52x49 cm, yttermått inklusive ram: 69x65 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:57:22
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås